Badanie preferencji

1. Czy w przeszłości doświadczył pan/ doświadczyła pani szkody na meblach?

1a. Jaki był zakres szkody?

1b. Co pan zrobił/ pani zrobiła ze szkodą?

2. Gdyby pan/ gdyby pani wiedziała, że w okolicy /mieście dostępna jest oferta salonu meblowego rozszerzona o nieodpłatną (darmową) ochronę zakupionych mebli od uszkodzenia (np. urwał się element sofy bo dzieci po niej skakały, szklanka upadła na blat i uszkodziła powierzchnię, poszycie kanapy zostało zaciągnięte przez wystający element garderoby, powierzchnia mebla odbarwiła się po zalaniu winem, meble trwale się uszkodziły w wyniku zalania) to czy dokonałby pan / dokonałaby pani zakupu w tej sieci?

3. Czy sieć sklepów meblowych mająca w swojej ofercie darmową ochronę kupowanych u nich siebie mebli byłaby dla pana/ byłaby pani atrakcyjniejsza pod kątem zakupów od innych sklepów meblowych?

4. Czy posiadając wiedzę o rozszerzeniu zakresu ochrony zakupionych mebli oferowanej przez salon meblowy podczas planowania zakupu rozważyłby pan / rozważyłaby pani zakup mebli powyżej zaplanowanego pierwotnie budżetu?

5. Jaką dodatkową kwotę (oprócz przyznanego odszkodowania) mogłaby pan/mogłaby pani przeznaczyć na zakup nowych mebli po zaistniałej szkodzie?

6. Czy wypłata odszkodowania na nowe zakupy w była by dla pana/ dla pani zachętą do kolejnych zakupów mebli w tej sieci/ w tym sklepie?

7. Wyobraźmy sobie, że nastąpiło uszkodzenie zakupionych mebli, dzięki dodatkowej ochronie zaproponowanej przez salon meblowy otrzyma pan/ otrzyma pani odszkodowanie w wysokości 100% na ponowny zakup mebli. Czy w taki przypadku zachęciłby pan/ zachęciłaby pani swoich znajomych do zakupów w tej konkretnej sieci salonów?

Metryki

M1. Płeć

M2. Grupa wiekowa

M3. Wykształcenie

M4. Dochód na gospodarstwo domowe wszystkich członków rodziny (pytanie nieobowiązkowe)

M5. Ile wydał pan/ wydała pani na meble tylko do salonu?

np. kanapa/ sofa, fotel, stół + krzesła, regały/ meblościanki

M6. Miasto

M7. Osiedle

M8. Ulica, nr klatki/ mieszkania

Ankieter

Uwagi