sbe2

Proszę sobie wyobrazić idealny smak kawy i następnie proszę się ustosunkować, na ile smak kawy, którą Pan(i) pije jest zbliżony do idealnego, w skali od 0 do 10, gdzie 0 w ogóle nie jest podobny a 10 - niczym się nie różni.

Proszę sobie wyobrazić najgorszy smak kawy i następnie proszę się ustosunkować, na ile smak kawy, którą Pan(i) pije jest zbliżony do najgorszego, w skali od 0 do 10, gdzie 0 oznacza nienajgorszy a 10 oznacza najgorszy.

Proszę sobie wyobrazić idealny wygląd smartfona i następnie proszę się ustosunkować, na ile wygląd aktualnego smarftona, którego pan(i) używa jest zbliżony do idealnego, w skali od 0 do 10, gdzie 0 w ogóle nie jest podobny a 10 - niczym się nie różni.

Proszę sobie wyobrazić wygląd najgorszego smartfona i następnie proszę się ustosunkować, na ile wygląd aktualnego smarftona, którego pan(i) używa jest zbliżony do najgorszego, w skali od 0 do 10, gdzie 0 oznacza nienajgorszy a 10 - najgorszy.

Proszę sobie wyobrazić super zapach perfum i następnie proszę się ustosunkować, na ile używane przez Pana(ią) zapach jest zbliżony do idealnego, w skali od 0 do 10, gdzie 0 w ogóle nie jest podobny a 10 - niczym się nie różni.

Proszę sobie wyobrazić najbrzydszy zapach perfum i następnie proszę się ustosunkować, na ile używane przez Pana(ią) zapach jest zbliżony do niego, w skali od 0 do 10, gdzie 0 oznacza nienajbrzydszy a 10 - najbrzydszy.

Jestem zadowolony z marki kawy, z której korzystam, w skali od 0 do 10, gdzie 0 to wcale, zaś 10 bardzo wysoko.

Na ile w skali od 0-10 zamierza pan(i) pić kawę, którą pan(i) pija w najbliższej przyszłości tj. do 3 lat, gdzie 0 - wcale, 10 - na pewno.

Proszę sobie wyobrazić, iż w sklepie, w którym zwykle robi Pan(i) zakupy nie ma już kawy marki, z której Pan(i) korzysta. W skali od 0 do 10 na ile skłonny był(a)by Pan(i) odwiedzić sklep inny niż zwykle, aby kupić marką kawy, którą Pan(i) pije, gdzie 0 oznacza wcale, 10 - zdecydowanie?

Jestem zadowolony z marki smartfona, z której korzystam, w skali od 0 do 10, gdzie 0 to wcale, zaś 10 bardzo wysoko.

Na ile w skali od 0-10 zamierza pan(i) korzystać z aktualnej marki smarfona w najbliższej przyszłości tj. do 3 lat, gdzie 0 - wcale, 10 - na pewno.

Proszę sobie wyobrazić, iż u aktualnego operatora nie ma już smartfonów marki, z której Pan(i) korzysta. W skali od 0 do 10 na ile skłonny byłby Pan(i) zmienić operatora, aby otrzymać markę smartfona, z którego Pan(i) korzysta, gdzie 0 oznacza wcale, 10 - zdecydowanie?

Jestem zadowolony z marki perfum, z której korzystam, w skali od 0 do 10, gdzie 0 to wcale, zaś 10 bardzo wysoko.

Na ile w skali od 0-10 zamierza pan(i) korzystać z aktualnej marki perfum w najbliższej przyszłości tj. do 3 lat, gdzie 0 - wcale, 10 - na pewno.

Proszę sobie wyobrazić, iż w drogerii/sklepie, w którym zwykle robi Pan(i) zakupy nie ma już marki perfum, z których Pan(i) korzysta. W skali od 0 do 10 na ile skłonny był(a)by Pan(i) odwiedzić sklep inny niż zwykle, aby kupić markę perfum, z których Pan(i) korzysta, gdzie 0 oznacza wcale, 10 - zdecydowanie?

Na ile picie kawy danej marki wpływa pozytywnie na pana(i) dobrostan, w skali od 0 do 10, gdzie 0 to wcale, zaś 10 bardzo mocno.

Proszę sobie wobrazić, że marka kawy, którą pan(i) pija została wycofana z rynku i na ile negatywnie zmieniłoby się pana(i) dotychczasowe aspekty życia - w skali od 0 do 10, gdzie 0 to wcale, zaś 10 bardzo mocno.

Na ile użytkowanie smartfona tej marki wpłynęło pozytywnie na pana(i) życie, (w sens. komunikacja, rozywka) w skali od 0 do 10, gdzie 0 to wcale, zaś 10 bardzo mocno.

Proszę wobrazić sobie, że marka smartfona, którego pan(i) używa została wycofana z rynku i na ile pogorszyłoby się pana(i) dotychczasowe życie - w skali od 0 do 10, gdzie 0 to wcale, zaś 10 bardzo mocno.

Na ile użytkowanie perfum tej marki wpłynęło pozytywnie na pana(i) życie, (w sens. lepsze samposzucie) w skali od 0 do 10, gdzie 0 to wcale, zaś 10 bardzo mocno.

Proszę wobrazić sobie, że marka perfum, którego pan(i) używa została wycofana z rynku i na ile pogorszyłoby się pana(i) dotychczasowe życie (w sens. samopoczucie)- w skali od 0 do 10, gdzie 0 to wcale, zaś 10 bardzo mocno.

Na ile prestiżowo czuje się pan (i) korzystając z tej marki, w skali od 0 do 10, gdzie 0 to wcale, zaś 10 bardzo prestiżowo (pytanie do kawy, smarftona, perfum).

W jakim stopniu marka, z której Pan(i) korzysta poprawia - wpływa pozytywnie na Pan(i) wizerunek, w skali od 0 do 10, gdzie 0 to wcale, zaś 10 bardzo mocno.

Obdarzam sympatią ludzi, którzy używają tej marki, w skali od 0 do 10, gdzie 0 to wcale, zaś 10 bardzo (pytanie do kawy, smartfona, perfum).

Ankieter

Telefon

Uwagi